!-- BEGIN ADVERTSERVE CODE -->
üst reklam
üst reklam

google'de ara Sevmek 2016 izle – Loving türkçe dublaj

Sevmek 2016 izle – Loving türkçe dublaj
7.1
IMDB: 7.1/10 ( oy)
Yönetmen : Oyuncular : ,, Filmin Türü : 2016 Filmleri, Biyografi Tarih Filmleri, Dram-Romantik Filmler, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Dublaj Filmler Ülke: ABD, İngiltere Yapım Yılı: 2016 Süresi : 123 dk. (Dakika) İzlenme Sayısı : 75580 kişi

Sevmek filmi izle

Yaklaşık 100 yıl önce Amerika tarihinin en tartışılan yasası çıkarılmıltır, yasaya göre siyahlar ile beyazlar ve aynı ırktan olmayanlar asla evlenmeyeceklerdi. Yasağı ihlal edenleri ağır hapis cezaları beklemekteydi.İnsanın kalbine zincir vurulabilir mi? Sevginin rengi, ırkı olabilir mi? Richard Loving ile Mildred Loving çifti o dönemde yasaya rağmen evlenmişlerdir. ABD'nin ırkçılık yaptığını, özgürlükleri kısıtladığını, buna asla boyun eğmeyeceklerini tüm Dünyaya haykırmışlar ve halkların desteğini kazanmışlardır.Film, Loving, çiftinin özgürlüğün sembolu haline gelişini konu alıyor.

Loving 2016

ABD İngiltere ortak yapımıdır. Biyografi, dram, romantik türlerinde, 4 kasım 2016 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Jeff Nichols üstlenmiştir.Oyuncu kadrosunda Ruth Negga, Joel Edgerton, Will Dalton gibi isimler yer almaktadır. Loving filmi, 17 festivale katılmış, en iyi kadın oyuncu ve en iyi yapım dallarında 2 ödül kazanmıştır.
Hdfilmsitesi editör yorumu: Günümüzde olduğu gibi ABD her dönem tüm dünyaya özgürlükler ülkesi olduğunu beyan etmiştir. Ancak özgürlükler ülkesi ABD'nin 1900'li yıllarda ırklar arası evliliği yasaklaması, ırkçılığın tavan yapmasına sebep olmuştur. O dönem binlerce insan bu yasadan etkilenmiş ve bedeller ödemiştir. Sevmek yani loving filmi bizlere o dönemde yaşananları yansıtmaya çalışmıştır. Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanan film, oldukça başarılı olmuş, özellikle Ruth Negga'in oyunculuk performansının çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Loving sevmek filmini türkçe dublaj 1080p hd izleyebilirsiniz. Yorum yapmayı ihmal etmeyiniz, iyi seyirler dileriz.

Yorum Bölümü

Bu film için henüz hiç yorum yazılmamış. Haydi ilk yorumu sen yap.

Spoiler Ekle